Teatro „cezario grupė“ spektaklis „Nutolę toliai“

2024 06 08    16:00 val.
INFORMACIJA APIE RENGINĮ
DATA 2024-06-08
LAIKAS 16:00 val.
VIETA Kleboniškių kaimo buities muziejus
Kontaktai pasiteiravimui Tel. 861112053

Birželio 8 dieną 16 valandą Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Kleboniškių kaimo buities muziejuje vyks teatro „cezario grupė“ spektaklis „Nutolę toliai“.

„Nutolę toliai" – tai poezijos spektaklis, besiremiantis poeto Pauliaus Širvio kūryba. Režisierius siekia grąžinti į Lietuvos kultūros erdvę P. Širvio pasaulį, jo unikalią etiką ir poetiką. Pasak kūrėjų, laikmečiu, kai cinizmas virsta vertybe, poeto lyriškas atlapaširdiškumas įgyja sukrečiančios, apvalančios jėgos.

Spektaklyje vaidins Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Vytautas Kontrimas, Vilma Raubaitė, Juozas Gaižauskas.

Po spektaklio Aukštaitijos regiono šokių ir žaidimų pamoką ves Pasvalio kultūros centro folkloro ansamblis „Rags“ (vadovė Daiva Adamkavičienė). Lauks ir ragautuvės – ypatingo skonio gardėsis, iškeptas pagal senuosius receptus, bei Kleboniškių kaime auginamų žolelių arbata.

Bilieto kaina suaugusiems – 7 Eur, moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, pensininkams – 5 Eur.

Bilietus galima įsigyti: www.bilietai.daugyvenesmuziejus.lt