Renginių ciklas „Šeštadienių popietės klojimo teatre“

2024 06 08–2024 09 14    11:00–17:00 val.
INFORMACIJA APIE RENGINĮ
DATA 2024-06-08–09-14
VIETA Kleboniškių kaimo buities muziejus
Kontaktai pasiteiravimui Tel. 861112053

Birželio 8–rugsėjo 14 dienomis Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Kleboniškių kaimo buities muziejuje vyks tradicinis renginių ciklas „Šeštadienių popietės klojimo teatre“.

Renginių ciklą „Šeštadienių popietės klojimo teatre“ birželio 8 dieną 16 valandą atidarys teatro „cezario grupė“ spektaklis „Nutolę toliai“ pagal Pauliaus Širvio eiles (režisierius Cezaris Graužinis).

Šeštadienių popietės Kleboniškių kaimo buities muziejaus klojime tęsis iki rudens.

Liepos 13 dieną teatras „Labas“ rodys spektaklį apie rezistencinių kovų metus „Miško seserys“ (režisierės Vitalija Mockevičiūtė, Neringa Varnelytė). Liepos 27 dieną klojime viešės Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus Skrajojamasis teatras su komiška drama „Ivinskio obelys“ (režisierius Martynas Januška). Rugpjūčio 31 dieną Alksniupių mėgėjų teatras „Pilnatis“ rodys spektaklį „Ach, tos moterys“ (režisierė Laima Didžbalienė). Rugsėjo 7 dieną Rietavo kultūros centro teatras „Ruoda“ vaidins komediją „Trys mylimos“ (režisierius Vincas Andriuška).

Ciklas „Šeštadienių popietės klojimo teatre“ baigsis rugsėjo 14 dieną Kauno miesto kamerinio teatro spektakliu „4 Mortos“ (režisierius Darius Rabašauskas).

Bilietai: www.bilietai.daugyvenesmuziejus.lt