Mokslinė ir praktinė konferencija „Istorinių želdynų paveldas ir jo apsauga“

2024 01 25    10:00 val.

INFORMACIJA APIE RENGINĮ
DATA 2024-01-25
LAIKAS 10–14:30 val.
VIETA Burbiškio dvaro istorijos muziejus
Kontaktai pasiteiravimui Tel. 8 422 56110; 8 611 12058

Burbiškio dvaro istorijos muziejuje 2024 m. sausio 25 d. vyks mokslinė ir praktinė konferencia Istorinių želdynų paveldas ir jo apsauga.

Konferencijos metu pranešimus skaitys:

• Indrė Kačinskaitė, Kultūros paveldo departamento Kultūros paveldo tyrimų valdybos Sodybų skyriaus vedėja; paveldosaugos ekspertė. Pranešimo tema – „Lietuvos dvarų parkų paveldas XXI a: apskaitos ir apsaugos aktualijos“.
  • dr. Rimvydas Laužikas, Vilniaus universiteto komunikacijos fakulteto profesorius. Pranešimo tema – „ XIX a. – XX a. pr. dvaro sodas: išplanavimas, [obelų] veislės, būklė ir išsaugojimo galimybės“.
  • dr. Salvijus Kulevičius, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteteto docentas ir prodekanas; Valstybinės kultūros paveldo komijos narys. Pranešimo tema – „Istoriniai dvarų parkai Lietuvoje sovietmečiu:  vaizdiniai ir praktikos“.
  • Steponas Deveikis, Asociacijos „Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupė“ vadovas. Pranešimo tema – „Istorinių medžių priežiūra“
  • Dr. Remigijus Bakys,  Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos vadovas. Pranešimo tema – „Medžių senolių ligos“

Norintiems dalyvauti konferencijoje būtina išankstinė registracija. Registracija vykdoma užpildant anketą arba registruojantis el. paštu info@daugyvenesmuziejus.lt