Renginiai

Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncertas „Baltas paukštis“

2023 08 13    15:00 val.

INFORMACIJA APIE RENGINĮ
DATA 2023-08-13
LAIKAS 15 val.
VIETA Burbiškio dvaro istorijos muziejus
Kontaktai pasiteiravimui Tel. 8 422 56110; 8 611 12051

Rugpjūčio 13 d. 15 valandą Burbiškio dvaro istorijos muziejuje vyks XX tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncertas „Baltas paukštis“. Tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncerto metu skambės violončelių kvinteto „Quincelli“ ir solistės Renatos Dubinskaitės (mecosopranas) muzika.

Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*
Bilietus į koncertą galima įsigyti „TICKET MARKET“ kasose ir 2 val. prieš renginį Burbiškio dvaro istorijos muziejaus kasoje.
*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.

Daugiau nei prieš 20 metų pradėjęs savo koncertinę veiklą violončelių kvintetas „QuinCelli“ sugrojo daug įsimintinų koncertų su įvairias solistais ir skirtingų žanrų atlikėjais: Asmik Grogorian, Virgilijumi Noreika, Gintare Skėryte, Andriumi Kulikausku ir kt. 2022 m. ansamblis įrašė kompaktinę plokštelę ir pristatė naują programą su kuria atlikėjai keliauja po Lietuvos ir užsienio miestus.

Violončelių kvintete „QuinCelli“ groja Nacionalinės filharmonijos atlikėjai: Lionius Treikauskas, Tomas Ramančiūnas, Dainius Misiūnas, Rūta Balčiūtė, Gaudas Krištaponis.

Renata Dubinskaitė yra pagrindinė tarptautinio senosios muzikos ansamblio „Canto Fiorito“ solistė, šio ansamblio ir Kretingos senosios muzikos festivalio prodiuserė, taip pat dueto „Duo Barocco“ dainininkė ir koncertinių programų kūrėja. Su ansambliu „Canto Fiorito“ ji dainavo solo rečitalius ir koncertines programas Stokholme, Briuselyje, Namiūre, Osle, Trondheime, Zalcburge, Vienoje, Braitone, Rostoke ir kituose Europos miestuose. Su Namiūro kameriniu choru (Belgija) ir senosios muzikos ansambliu „Cappella Mediterranea“ ji dainuoja operų pastatymuose ir koncertuose prestižinėse Europos koncertų salėse.

Organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus