Burbiškio dvaro parke skambėjo Vytauto Kernagio legenda

2023 05 17

2023 m. gegužės 14 dieną Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvare vyko gyvos muzikos koncertas „Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos“.

Į žydintį dvaro parką, prie Adomo Mickevičiaus paminklo, paklausyti gražiausių Vytauto Kernagio dainų ir istorijų apie kūrėjo gyvenimą klausytojus subūrė aktorius ir muzikantas Jokūbas Bareikis, pritariančios vokalistės Justa Rubežiūtė ir Diana Gružauskaitė, klavišiniais akompanavo Vytis Smolskas.

Atlikėjai Vytauto Kernagio dainas ir istorijas perteikė kaip gražų ir šviesų muzikinį atminimą.

Koncerte klausytojai išgirdo gražiausias maestro dainas: „Baltas paukštis“, „Purpurinis vakaras“, „Širdele mano“, „Išeinu“ ir kitas. Jokūbo Bareikio papasakotos istorijos klausytojams dar labiau leido pažinti išskirtinį maestro talentą ir asmenybę.

Jokūbas Bareikis Burbiškio dvare viešėjo dvi dienas – šeštadienį aktorius vedė įspūdingą Tulpių žydėjimo šventę, sulaukusią didžiulio susidėjimo ir daugybės dalyvių.

Lankytojai Burbiškio dvarą gausiai lankė ir sekmadienį – klausėsi koncerto, gėrėjosi tulpių žiedais ir parku, apžiūrėjo Klemento Sakalausko muzikinių dėžučių ir gramofonų bei muziejaus istorijos parodas.