Metraštis

Burbiškio dvare skambėjo jausminga Alinos Orlovos muzika

2024 06 22   

2024 m. birželio 14-osios vakarą Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvaro istorijos muziejų užliejo gyva muzika – vyko dainuojamosios poezijos kūrėjos ir atlikėjos Alinos Orlovos  bei violončelininko Tomo Ramančiūno akustinis koncertas.

Atlikėjai, apgaubti jaukaus šviesų žaismo, scenoje kūrė kinematografišką ir poetinį muzikinį sapną. Gausiai susirinkę klausytojai išgirdo naujus ir jau girdėtus talentingosios Alinos Orlovos kūrinius, kurie užburiančiame vakare persipynė su improvizaciniais ir atmosferiniais muzikos elementais. 

Koncertas buvo tikra dovana gyvos ir jautrios muzikos mėgėjams. Po renginio klausytojai šiltai bendravusiems ir širdimi koncertavusiems atlikėjams dėkojo plodami atsistoję.

Alinos Orlovos ir violončelininko Tomo Ramančiūno akustinis koncertas – projekto „Šiuolaikinio meno ir kultūros paveldo sintezės“ dalis. Jo metu Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio paveldo objektuose ar jų prieigose vyks koncertai, bus demonstruojama instaliacija, šiuolaikinis kinas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.